Przygotuj się na inspirację niesamowitymi młodymi przedsiębiorcami popkultury z całej Europy!

Przygotuj się na inspirację niesamowitymi młodymi przedsiębiorcami popkultury z całej Europy!

OZE EPIC umieszczają Popkulturę w centrum innowacyjnego i angażującego podejścia do wyposażenia młodych ludzi NEETS (nie kształcących się, nieszkolących się ani niepracujących) w ekscytującą edukację w zakresie przedsiębiorczości, umiejętności, narzędzia i wsparcie, których potrzebują, aby rozwijać pop Kultura biznesu. W tej sekcji przedstawiamy OZE, które zostały opracowane przez pracowników młodzieżowych i wychowawców młodzieży w lokalnych organizacjach pracy z młodzieżą i agencjach rozwoju przedsiębiorstw.

Popkultura to branża niezwykle atrakcyjna dla młodych ludzi i wywodzi się z szeregu muzyki popularnej, druku, akcesoriów, sportu, rozrywki, mody, mody, wydarzeń… lista jest długa. Pomyśl o muzyce, która często kwitnie w Tik Tok lub idyllicznych lokacjach, niesamowitych rekwizytach i inscenizacji Gry o Tron, Normalnych Ludzi i Peaky Blinders!

Może jesteś zainteresowany rozważeniem możliwości stworzenia biznesu w branży popkultury, jak założenie własnego popkulturowego kanału na YouTube i blogowaniu, stworzenie gry o tron lub turystykę o Harrym Potterze lub sprzedaż garniturów Peaky Blinders jako nowego trendu w modzie? Jeśli to brzmi jak Ty lub ktoś, kogo znasz, będziesz zachwycony, uczestniczyłeś w tym ekscytującym wydarzeniu!

Jeśli masz pomysł na biznes związany z popkulturą lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o popkulturze, to jest miejsce dla Ciebie! Wraz z innymi młodymi ludźmi i pracownikami młodzieżowymi w całej Europie dowiesz się, jak rozwinąć inicjatywę popkulturową, zastosować modne taktyki marketingowe popkultury, zyskać pewność siebie i rozwinąć swoje umiejętności przedsiębiorcze i wiele więcej! Program EPIC Możliwości dla młodzieży i internetowe zasoby edukacyjne mają na celu wykorzystanie dynamicznego obszaru, w którym spotykają się popkultura, młodzi przedsiębiorcy, start-upy biznesowe i technologia. Robi to poprzez pokazanie, w jaki sposób osoby pracujące z młodzieżą mogą korzystać z ram EPIC i otwartych zasobów edukacyjnych (OER), aby kształcić młodych ludzi z różnych środowisk, o różnych potrzebach edukacyjnych i stylach. Zaprojektowane jako elastyczne zasoby edukacyjne, można je dostosować do obszarów zainteresowań młodych ludzi i dostosować do ich własnych pomysłów i inicjatyw. Kurs EPIC obejmuje szereg bardzo angażujących i pouczających modułów, nieformalnych zajęć i ćwiczeń edukacyjnych, zintegrowanych zasobów multimedialnych oraz szeregu studiów przypadków przedsiębiorczości z popkultury dostarczonych przez kraje partnerskie EPIC.

Aby zapewnić dostępność i dalszą integrację użytkowania, EPIC udostępnia OZE w językach angielskim, chorwackim, polskim i włoskim. EPIC posiada również specjalny przewodnik dla trenerów, dzięki któremu wychowawcy młodzieży mogą w pełni wykorzystać korzyści i możliwości, jakie te OER mogą zapewnić młodym ludziom.